Powrót do listyTłusty czwartek w Tęczowej Akademii

Nie od dzisiaj wiadomo, że ostatni czwartek karnawału to święto pączków i innych tłustych smakołyków. Wiedzą o tym również doskonale przedszkolaki z Tęczowej Akademii w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Dzieci postanowiły się włączyć w obchody tego święta. Najpierw obejrzały film na temat tradycji spożywania pączków oraz sposobu ich powstawania. Następnie wykonały dwa symboliczne pączki z wykorzystaniem szarego papieru i bibuły. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku w postaci pysznych pączków. Były one jak najbardziej prawdziwe o czym przekonały się również Panie Dyrektorki, które zostały poczęstowane słodkościami przez dzieci z Tęczowej Akademii.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook