Powrót do listyTo były ferie…

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 r. dzieci w wieku od 6 do 16 lat uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Świetlicę Wiejską w Smardzewicach.

Dzieci aktywnie spędziły czas uczestnicząc w zabawach ruchowych i integracyjnych tj. kłębuszek, stonoga, wyliczanki, gry i zabawy z piłką. W bogatej ofercie zajęć plastycznych znalazły się: malowanie pejzażu zimowego palcami, rysowanie mola książkowego, wykonywanie i ozdabianie kartki okolicznościowej, robienie „czekoladników” i serduszek z gilami. W ostatnim dniu zajęć dzieci tworzyły dla siebie biżuterię z koralików.

    Każdego dnia panie bibliotekarki czytały dzieciom fragment książki o przygodach „Neli na Wyspie Rajskich Ptaków”, same dzieci natomiast bawiły się czytaniem łamańców słownych. Urozmaiceniem była zabawa literacka 1 z 10. Każdego dnia dzieci miały mały poczęstunek.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook