Powrót do listyTomaszów na „World Travel Show”

„World Travel Show” to międzynarodowe targi turystyczne, w których uczestniczyło nasze miasto. To jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku turystycznym w Polsce. 18-20 października 2019 roku w Hali Expo w Nadarzynie tysiące osób z Polski i z zagranicy mogło zapoznać się z atrakcjami naszego miasta.

Tegoroczna prezentacja Tomaszowa ukierunkowana została na promocję nowo powstałego Parku Bulwary, który od czerwca 2019 roku służy zarówno mieszkańcom naszego miasta jak i regionu. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów cieszyły się również Skansen Rzeki Pilicy i Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie” oraz Rezerwat Przyrody „Niebieskie Źródła”. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu dopytywali o możliwości korzystania z zaplecza sportowego jedynej w Polsce krytej Areny Lodowej

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook