Powrót do listyTomaszowianka, Elżbieta Ołubek, laureatką trzeciej nagrody w konkursie „Przystanek 60+”

Elżbieta Ołubek z teatru EOL, reprezentująca Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim została laureatką trzeciej nagrody w konkursie „Przystanek 60+” organizowanym przez Łódzki Dom Kultury. Wydarzenie w tym roku – ze względu na stan epidemiczny – przeprowadzone zostało online.

Pani Ela wystartowała w kategorii teatr, a jurorom zaprezentowała się w monodramie „Walerka” na podstawie „Podróży do Buenos Aires” Amanity Muskarii, wyreżyserowanym przez Elżbietę Jakóbczyk. Spektakl w oryginale trwa blisko godzinę, ale na potrzeby regulaminu został skrócony do 30 minut. Komisja konkursowa doceniła, cyt. „(…) piękną ekspozycję słowa oraz szczerość w wyrażaniu emocji”. Wyniki ogłoszono 24 sierpnia.

 

źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook