Powrót do listyTomaszowianka w finale Teatr i Kabaret 60+ Łódzkiego Domu Kultury

11 kwietnia 2019 r. odbył się XVII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+. Nie brakowało śmiechu, ale i refleksji na temat aktualnych wydarzeń. Utalentowani aktorzy 60+ prezentowali spektakle i skecze na deskach Łódzkiego Domu Kultury. 
Teatr Jednego Aktora DZIUNIA K. czyli Jadwiga Kocik z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Kabaret „Bez nazwy” z Lipiec Reymontowskich to zwycięzcy teatralno-kabaretowego XVII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+” – wydarzenia cyklicznie organizowanego przez Łódzki Dom Kultury skierowanego do seniorów z województwa łódzkiego.
Przegląd powstał z myślą o animacji amatorskiego ruchu artystycznego seniorów oraz ich integracji. To okazja do nawiązania nowych znajomości, popularyzowania aktywnego spędzania wolnego czasu na różnych płaszczyznach. Ponadto organizacja przeglądu stwarza możliwość prezentacji amatorskiej twórczości artystycznej wśród seniorów, co bez wątpienia będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów między uczestnikami.
 
Więcej o wydarzeniu http://www.ldk.lodz.pl/aktualnosci-a3/teatr-i-kabaret-przystanek-60-final-r4506
Źródło: ldk.lodz.pl
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook