Powrót do listyTomaszowianka Zosia. Trwa walka o najdroższy lek świata!

Zosia urodziła się w pełni zdrowa lecz po miesiącu okazało się że cierpi na rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Jedynym ratunkiem dla niej jest terapia genowa która kosztuje 9 milionów złotych.

Młodzi rodzice często doświadczają nieprzespanych nocy, ale dla nas każda wiąże się ze śmiertelnym zagrożeniem. Bezdechy, ból i cierpienie – nie takiego dzieciństwa chcieli dla  maleńkiej córeczki.

Codziennie biorę córeczkę w ramiona i szepcę jej na ucho, o tym, że bardzo ją kocham i zrobię wszystko, żeby mogła żyć, jak inne dzieci. Żona przygląda się temu z boku i widzę, jak szklą jej się oczy. A co jeśli nam się nie uda? Nie chcemy o tym myśleć, nie dopuszczamy do siebie takiej możliwości. A jednak z tyłu głowy wciąż się to odzywa, powraca, jak echo… Proszę, daj nam szansę, siłę, nadzieję. Z Twoją pomocą musi się udać!

Marcin – tata

Diagnoza SMA – rdzeniowy zanik mięśni nie pozostawiła mi wyboru – muszę stanąć do nierównej walki. A ty jeśli tu jesteś, możesz być jedną z osób, dzięki której w naszej rodzinie wydarzy się cud! Bo zdobycie ogromnej kwoty – 9 milionów, na terapię genową, która ma uratować moje dziecko, będzie cudem.

Link do zrzutki:

https://www.siepomaga.pl/zosia-sma

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook