Powrót do listyTomaszowska policja poszukuje świadków napaści na motocyklistę

Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia lub posiadasz na jego temat jakąkolwiek wiedzę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji w Czerniewicach.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Czerniewicach prowadząc postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała motocyklisty oraz zaboru należącego do niego sprzętu elektronicznego do jakiego doszło 01.11.2020r. na łąkach przy kopalni chalcedonitów w miejscowości Brzustów, gm. Inowłódz, pow. tomaszowski, woj. łódzkie, poszukują bezpośrednich świadków tego zdarzenia lub osoby , które posiadają wiedzę na jego temat.

Informacje w sprawie można przekazać w bezpośrednim kontakcie telefonicznym z policjantami z KP Czerniewice  pod numerem telefonu 47 846 24 20 lub po godzinach urzędowania komisariatu, oficerowi dyżurnemu KPP Tomaszów Maz.  pod numerem 47 846 22 00 – (całodobowo)

źródło: KPP w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook