Powrót do listyTomaszowskie organizacje z grantami

Oficjalnie zakończono V edycję programu „Decydujesz, pomagamy”, organizowanego m.in. przez Fundację Tesco.  W tegorocznej edycji, granty trafiły również do tomaszowskich organizacji.

Grant w wysokości  5 000,00 zł otrzymał projekt Koła Polskiego Związku Niewidomych w Tomaszowie Mazowieckim „Jak zobaczyć nie widząc?” a 3 000,00 zł otrzymało Tomaszowskie Stowarzyszenie Amazonek z projektem „Razem z Amazonkami” .

W V edycji programu wzięło udział ponad 800 organizacji społecznych i aktywnych mieszkańców w całej Polsce. W województwie łódzkim na projekty oddano łącznie 410 314 głosów. Zgłaszane przez aktywistów inicjatywy społeczne dotyczyły edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji lokalnego otoczenia i wielu innych, potrzebnych dla społeczności obszarów.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook