Powrót do listyTragiczny wypadek w pierwszym dniu nowego roku

policja

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do jakiego doszło w rejonie ulicy Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 78-letnia piesza. Policjanci apelują do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drodze oraz wyposażenie w elementy odblaskowe, które mogą uratować życie.

1 stycznia 2022 roku około 06:40 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w rejonie ulicy Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Z dotychczasowych ustaleń policjantów i pracującego na miejscu prokuratora rejonowego wynika, że 38-letni kierujący osobowym Audi jadąc ulicą Spalską od strony Nowowiejskiej  w rejonie skrzyżowania z ulicą Drewnianą potrącił przechodzącą  przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym 78-letnią kobietę, która na skutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego by zachowali ostrożność na drodze oraz stosowali zasadę ograniczonego zaufania !!!

Przypominają również, że zgodnie z nowymi przepisami, które obowiązują od 1.06.2021r. pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, za wyjątkiem tramwaju. Przed tramwajem pieszy ma pierwszeństwo tylko, gdy znajduje się już na przejściu dla pieszych.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook