Powrót do listyUchwalono Miejski Program Działań na Rzecz Seniorów

Radni Miejscy przyjęli przedłożoną przez służby prezydenta miasta uchwałę z Miejskim Programem Działań na Rzecz Seniorów na 2021 rok „Tomaszów dla Seniorów”, który został opracowany jako odpowiedź na wyzwania wynikające z procesów demograficznych i społecznych, czego efektem jest rosnący udział osób powyżej 60 roku życia w ogólnej liczbie ludności.

Głównym celem programu jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom seniorów, budowanie środowiska przyjaznego seniorom dostosowanego do ich potrzeb, a także aktywizacja społeczna oraz utrzymanie i poprawa kondycji fizycznej. Program jest kontynuacją działań podejmowanych na rzecz seniorów w Tomaszowie Mazowieckim. Opracowanie programu wynika także z uchwalonej „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016-2020”.

Program jest skierowany do mieszkańców Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki i ma istotne znaczenie dla realizacji celów polityki senioralnej w skali lokalnej.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook