Powrót do listyUczciwi znalazcy oddali portfel

13 sierpnia 2019 roku do tomaszowskiej komendy zgłosiło się dwóch pracowników pobliskiej stacji paliw. Mężczyźni przekazali dyżurnemu odnaleziony portfel, który zgubił jeden z klientów.

W portfelu znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w róznych walutach.  Jak wynikało z ustaleń właściciel portfela robił nad ranem zakupy na stacji, po czym odjechał w nieznanym kierunku. Pracownicy stacji  nie wiedzieli komu oddać zgubę, więc  przywieźli portfel do komendy. Tomaszowscy kryminalni rozpoczęli ustalanie kontaktu do właściciela.  W tym samym czasie ponownie przyjechał on na stację .  Policjanci zwrócili mu zgubiony portfel. Mężczyzna był zaskoczony i wyraźnie wzruszony postawą uczciwych  znalazców.

W miejscu tym warto przypomnieć, że znalezienie przedmiotu i zatrzymanie go, jest czynem niezgodnym z prawem, kwalifikowanym jako przywłaszczenie.

Źródło: http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook