Powrót do listyUczniowie SP 11 w wirtualnym świecie technologii

Przed uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim ostatni blok tematyczny zajęć edukacyjnych w programie „Być jak Ignacy” organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Uczestnicy projektu, uczniowie klasy VI d, przeniosą się w wirtualny świat technologii cyfrowych, Internetu i programowania. Będą szukali odpowiedzi na pytanie: jak nowe technologie mogą pomóc ludziom w codziennym życiu? W IV etapie programu zapoznają się z technologią wirtualnej rzeczywistości gier i techniką wykorzystywaną do produkcji filmów. Zapoznają się również z sylwetką wybitnego matematyka Stefana Bacha i dowiedzą się, że programowanie robotów i tworzenie aplikacji na telefon to również …. matematyka. Ponadto, przeniosą się w świat rozszerzonej rzeczywistości, robotyki i sztucznej inteligencji, a na koniec opracują 5 z@s@d bezpiecznego korzystania z Internetu.

I, … niestety, ta podróż będzie ich ostatnią w tej edycji.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook