Powrót do listyUczniowie z Łaznowa poznawali tajniki policyjnej służby

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Łaznowa wraz z wychowawcami odwiedzili policjantów tomaszowskiej komendy, by dowiedzieć się jak wygląda policyjna służba oraz jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo.

27 marca 2019 roku grupa kilkudziesięciu uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie zawitała w murach Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim. Głównym celem wizyty maluchów było uzyskanie większej wiedzy na temat policyjnej służby oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Podczas spotkania, najmłodsi odwiedzili policyjnego technika kryminalistyki, który pokazał im w jaki sposób zabezpiecza ślady daktyloskopijne, policyjny profilaktyk wytłumaczył jak zadbać o swoje bezpieczeństwo a dodatkowo istniała możliwość wsiąść do policyjnego radiowozu i przymierzyć sprzęt wykorzystywany przy działaniach policyjnych pododdziałów.

W trakcie spotkania było mnóstwo radości i uśmiechów. Z pewnością ta wizyta na długo zapadnie w pamięci zarówno najmłodszych milusińskich jak i policjantów.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook