Powrót do listyUlica Wodna w Karolinowie utwardzona płytami JOMB

W 2019 roku w Karolinowie, gmina Tomaszów Mazowiecki realizowane były prace polegające na utwardzeniu płytami JOMB oraz utwardzeniu pobocza kruszywem ul. Handlowej o długości 54 mb i ul. Wodnej o długości 130 mb.

W 2020 roku firma Dromax Paweł Książczak z Tomaszowa Mazowieckiego wykonała kolejny etap prac – utwardzenie ulicy Wodnej płytami JOMB na długości 167 mb i  utwardzenie pobocza  kruszywem  o wartości  62 636,36 zł. Jest to II etap inwestycji dzięki, któremu ul. Wodna w Karolinowie na całej swej długości jest wykonana z  płyt. Dzięki takiemu utwardzeniu mieszkańcy ulicy mają lepszy i bezpieczniejszy dojazd do swoich posesji, a wczasowicze do domków letniskowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook