Powrót do listyVII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim

Rozpoczęło się VII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- Kultura, które w tym roku odbywa się na terenie powiatu tomaszowskiego. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele jednostek kultury z całego województwa, w tym naszych powiatowych i gminnych placówek.

Podczas dwudniowego Forum, którego tematami przewodnimi są: promocja kultury w Internecie oraz strategie komunikacji instytucji kultury, uczestnicy biorą udział w licznych prelekcjach i warsztatach, jak również mają możliwość zwiedzania atrakcji turystycznych naszego miasta i powiatu.

Dziś, 28 maja, w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. odbyło się uroczyste otwarcie Forum przy udziale władz samorządowych powiatu.

Organizatorem wydarzenia jest Łódzki Dom Kultury przy udziale partnerów m.in. Powiatu Tomaszowskiego i Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

źródło: Powiat Tomaszów Mazowiecki

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook