Powrót do listyVIII EKOLOGICZNY RAJD ROKICIŃSKI

W sobotę po raz ósmy odbył się w gminie Rokiciny EKOLOGICZNY RAJD. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie odkryć tajemnice „miejscowości na kolejowym szlaku” czyli Rokicin-Kolonii. Wyjątkowo zamiast map był quest czyli wierszowane wskazówki i zagadki, które prowadziły turystów do ukrytego skarbu czyli pieczęci. Oprócz gry terenowej każda grupa zdobywała punkty w ekologicznych konkurencjach.
Były testy wiedzy oraz konkursy na wykonanie ekologicznego baneru i produktu użytkowego z produktów z recyklingu, a także napisanie listu do polityków dotyczącego ochrony przyrody. W wydarzeniu uczestniczyło 11 grup, a wśród nich grupy gości z Wolborza, Wodzina i Szynczyc. Również w trasę ze swoją drużyną ruszył wójt Jerzy Rebzda. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy oraz mogli skosztować pysznej grillowanej kiełbaski przygotowanej przez OSP Łaznów.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU…kolejny Quest tym razem rowerowy już wiosną 

Quest został opracowany i przygotowany we współpracy Gminy Rokiciny z Fundacją Questingu w ramach grantu realizowanego przez OSP Łaznów „Wydanie albumu promocyjnego oraz stworzenie dwóch gier terenowych na terenie Gminy Rokiciny”. Projekt został sfinansowany przez LGD „STER” z środków PROW 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.”

Źródło: rokiciny.net

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook