Powrót do listyWakacyjne zajęcia w Czerniewicach

W zeszłym tygodniu na zakończenie wakacji w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerniewicach poprowadzono dwudniowe zajęcia plastyczne i edukacyjne dla dzieci. W środę 21 sierpnia odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieciaki chętnie wykonywały kwiatki z papieru toaletowego oraz ręcznie malowane farbami wazoniki ze słoików, najmłodsze dzieci natomiast robiły bociany z talerzyków papierowych i łyżeczek plastikowych. Udział w warsztatach był bezpłatny, a każdy z uczestników zabrał wykonane dzieła do domu. W czwartek 22 sierpnia odbyła się wycieczka do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie dzieci obserwowały pracę strażaków a także były świadkami zadysponowania jednostek do pożaru. Odwiedziliśmy również salę edukacyjną „ognik” , w której odbyła się projekcja filmów instruktażowych, nauka udzielania pierwszej pomocy oraz pokaz pożaru w pomieszczeniu kuchennym. Bardzo dziękujemy funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej za merytoryczną i pełną atrakcji wycieczkę, która na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników.

We wrześniu zaprosimy was do aktywnego rozpoczęcia roku szkolnego wraz ze swoimi pociechami , termin rodzinnego rajdu rowerowego został ustalony na 8 września, zapraszamy do śledzenia naszej strony a poniżej fotorelacja z warsztatów wakacyjnych.

Źródło: GOK w Czerniewicach

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook