Powrót do listyWalentynki w Arenie

Z okazji Walentynek – święta zakochanych Arena Lodowa organizuje „Rozkochaną Ślizgawkę”, która rozpocznie się 13 lutego o godzinie 18. Będzie to wyjątkowa okazja do spędzenia romantycznych chwil oraz skorzystania z licznych dodatkowych atrakcji.

Specjalnie dla uczestników ślizgawki na saksofonie zagra światowej klasy saksofonista – Dave Bo, a konkurs na najromantyczniejszy taniec na lodzie przy akompaniamencie jazzu ma szansę wprawić wszystkich w wyjątkowy nastrój.

Uczestniczące w imprezie pary będą miały możliwość sprawdzenia swojej znajomości poprzez test zgodności dla par, a młodsi uczestnicy wezmą udział w konkursie na najciekawszą walentynkę.

Oprawę muzyczną zapewni niezawodne Federalne Biuro Imprez, a nad odpowiednio romantyczną atmosferą i dobrymi humorami czuwać będą Arenowe Amorki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook