Powrót do listyWarszawska pielgrzymka rowerowa przejechała przez Smardzewice

W sobotę 24 sierpnia przez Smardzewice przejechała Warszawska Rowerowa Pielgrzymka (grupa działa pod nazwą warszawskarowerowa.pl) na Jasną Górę. Pielgrzymka trwała od 22 do 26 sierpnia, a pielgrzymi pokonali trasę o długości 283 km. Grupa 124 rowerzystów zatrzymała się na Mszę sprawowaną w Sanktuarium św. Anny .

– Jesteśmy grupą, która od kilkunastu lat uczestniczy i organizuje różne warianty pielgrzymek rowerowych. Trasy i plany dostosowujemy także do treści Roku Liturgicznego, a cyklicznie udajemy się na Jasną Górę w sierpniu (dwie trasy 11-15 oraz 22-16). W naszych wyjazdach uczestniczą osoby w różnym wieku z różnych miejsc Polski, a także Europy – mówi Cezary Konopacki organizator pielgrzymki.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook