Powrót do listyWieczór patriotyczno-artystyczny „Mój dom, mój świat”

„(…) Ja tu zostaję! Choć wszyscy kumple wyjechali…

Ja tu zostaję! Obchodzi mnie, co będzie dalej…

Ja tu zostaję! Nie dam wypędzić się nikomu…

Ja tu zostaję! Bo tylko Polska, jest mym domem(…)”

 

Fragmentem utworu Lecha Makowieckiego „Zostaję” zapraszamy w dniu 12 listopada 2018 r. na godz. 17.30 do Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18 na wieczór patriotyczno-artystyczny pn. „Mój dom, mój świat” .

 

W programie okolicznościowy odczyt Renaty Kasiewicz pt. „Tomaszów Mazowiecki od Powstania do Niepodległości” oraz koncert zespołu Zayazd „Niepodległa”, w którego repertuarze znajdą się autorskie ballady i pieśni Lecha Makowieckiego nawiązujące do najważniejszych wydarzeń i postaci w dziejach naszej Ojczyzny.

 

Organizatorem spotkania jest grupa nieformalna Dla Niepodległej we współpracy z Miejskim Centrum Kultury oraz Archiwum Państwowym w Piotrkowie Oddział w Tomaszowie Mazowieckim. Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Wstęp wolny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook