Powrót do listyWieczór z Mike’em Sternem w MCK Tkacz

Magia i mistrzostwo – tak w skrócie można określić to, co działo się 4 marca na scenie Miejskiego Centrum Kultury Tkacz. Koncert w wykonaniu amerykańskiego gitarzysty Mike’a Sterna oraz towarzyszących mu muzyków przyjęty został przez publiczność z wielkim entuzjazmem. Bilety wyprzedały się na długo przed wydarzeniem.

Niesamowitą atmosferę sobotniego wieczoru stworzyli muzycy w polsko-amerykańskim składzie: Mike Stern (gitara), Leni Stern (gitara), Rafał Sarnecki (gitara), Piotr Lemańczyk (bas) i Adam Golicki (drums).

Mike Stern uznawany jest za jednego z najlepszych gitarzystów jazzowych na świecie. Podczas koncertu w Tomaszowie tylko to potwierdził. Publiczność, która wypełniła salę Tkacza do ostatniego wolnego miejsca, chłonęła każdy dźwięk zagrany przez mistrza. Gromkimi brawami nagradzane były również solówki towarzyszących mu muzyków.

Oczywiście nie obyło się bez bisów, a po występie Mike Stern chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć. Koncert odbył się w ramach cyklu Tkacz Music Cafe oraz trasy koncertowej Jazz Po Polsku.

Galeria zdjęć TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook