Powrót do listyWigilia motocyklistów

W sobotę, 15 grudnia, w Sokolim Dworze w Smardzewicach, odbyła się wigilia motocyklistów. Bractwo Motocyklowe „Strzelec” w świątecznej atmosferze spotkało się nie tylko we własnym gronie – do wieczerzy zaprosili także przyjaciół, nie tylko z powiatu tomaszowskiego, ale także z całego województwa.

Spotkanie było okazją do krótkich podsumowań, wspomnień a także planów na przyszły sezon – Mijający rok był dobry dla naszego stowarzyszenia – zapewnia Bogumił Pazura, prezes bractwa.

W świątecznej atmosferze spotkali się motocykliści by wspólnie podsumować miniony rok i zaplanować wydarzenia w nadchodzącym 2019. Bogumił Pazura – prezes „Strzelca” przywitał zgromadzonych, a ksiądz Sławomir Bogusz, krótką modlitwą pobłogosławił zebranych.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook