Powrót do listyWitold Kozar, uczeń tomaszowskiej szkoły laureatem konkursu z okazji 100 lecia Archidiecezji Łódzkiej

W grudniu 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs z okazji 100 lecia Archidiecezji Łódzkiej. Witold Kozar z klasy 8 zdobył trzecie miejsce w wojewódzkim konkursie z okazji 100 lecia Archidiecezji Łódzkiej, to sukces ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim.

Celem konkursu było promowanie wartości takich jak miłość, wolność, godność, przybliżanie postaci świętych, a także kształtowanie postawy patriotycznej. Była to również doskonała okazja do promowania zdolnych i ambitnych uczniów z terenu województwa łódzkiego.

Zadaniem uczestników było napisanie pracy literackiej na jeden z pięciu podanych tematów. Witek napisał wiersz pt:”Katedry- dzieje słowem malowane”, który wysoko został oceniony przez komisję konkursową.

Patronat nad konkursem objął m.in. abp Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś, Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schrajber.

Ucznia do konkursu zgłosił i przygotował nauczyciel religii Marcin Rybak.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook