Powrót do listy#WspieramyPolskę ‒ ogólnopolska akcja dotrze do Tomaszowa

Tomaszów Mazowiecki będzie jedną z 50 miejscowości, w których odbędą się eventy edukacyjne w ramach ogólnopolskiej kampanii #WspieramyPolskę. Jej celem jest promowanie produktów polskich producentów. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży.

 

Już w czwartek, 25 czerwca na pl. T. Kościuszki stanie legenda motoryzacji, amerykański  truck z naczepą, w której organizatorzy ‒  Fundacja Orlen i PKN Orlen ‒ przeprowadzą akcję. Poza ankietą na temat polskich produktów, za udział w której będzie można otrzymać spożywcze niespodzianki, na uczestników akcji będą czekać symulatory Formuły1, dzięki którym będzie można poczuć się jak Robert Kubica, a także refleksomierz sprawdzający czas reakcji oraz fotobudka.  A wszystko przy udziale znakomitych sportowców należących do Grupy Sportowej Orlen i Orlen Team. 

Event odbędzie się w reżimie sanitarnym – wejścia do naczepy będą odgrodzone, przy schodach staną stacje do dezynfekcji. Dezynfekowane będą też symulatory.

Początek wydarzenia o godz. 12.00 (przewidywany koniec ok. godz. 18.00).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook