Powrót do listyWspomnienie Wodeckiego w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

W placówce odbędzie się spotkanie z cyklu Edukacja muzyczna. Koncert pt. ”Lubię wracać tam, gdzie byłem” będzie poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego, a na widowni zasiądą uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu tomaszowskiego. Muzyczne spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 8.00.

– To pierwsze spotkanie z cyklu Edukacja muzyczna organizowane przez Filharmonię Narodową właśnie u nas. Będzie ono poświęcone twórczości Zbigniewa Wodeckiego, natomiast w przyszłości Filharmonia ma jeszcze dużo muzycznych niespodzianek, na które będziemy zapraszać mieszkańców powiatu tomaszowskiego – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Kolejne projekty będą skierowane do różnych grup wiekowych. O szczegółach będziemy informować na stronie internetowej oraz FB Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook