Powrót do listyWybił szybę na przystanku… bo pokłócił się z dziewczyną.

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mężczyźnie, który 10 sierpnia 2020 roku przed północą stłukł szybę reklamową na przystanku autobusowym przy Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.

O godzinie 23:45 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie  z centrum monitoringu miejskiego, informujące o dewastacji wiaty przystankowej. Z  przekazanych informacji wynikało, iż sprawca oddala się z miejsca zdarzenia. Dyżurny niezwłocznie skierował w rejon Placu Kościuszki funkcjonariuszy referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy szybko namierzyli 30-letniego tomaszowianina, odpowiedzialnego za wybicie szyby. W momencie zatrzymania mężczyzna miał przy sobie dwa kastety, w tym jeden założony na prawej dłoni. Najprawdopodobniej przy jego użyciu stłukł szybę.  Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości ustalając, że miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dokonania umyślnego uszkodzenia mienia. Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu. W rozmowie z policjantami przyznał, że był zdenerwowany po kłótni z dziewczyną. Postepowanie w tej sprawie prowadzi KPP Tomaszów Maz.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook