Powrót do listyWydali prawie 200 zł płacąc za zakupy i wejście do kina kradzioną kartą

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 19-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę podejrzanych o dokonywanie płatności za pomocą skradzionej karty bankomatowej. Sprawcy wydali prawie 200 zł płacąc za zakupy i wejście do kina.

Do kradzieży doszło 4 listopada 2019 roku, ale dopiero trzy dni później jej właściciel zorientował się, że karta została skradziona a z jego konta ktoś dokonuje płatności za zakupy.  O powyższym fakcie powiadomił tomaszowską komendę. W dniu 8 listopada kryminalni ustalili, że kartą posługuje się 19-letni tomaszowianin i jego o rok młodsza koleżanka. Sprawcy kilkakrotnie użyli karty płacą za zakupy. Udali się także na seans do kina. Od dalszych płatności powstrzymała ich tylko blokada karty. Osoby te zostały zatrzymane i przewiezione do tomaszowskiej komendy gdzie ogłoszono im zarzuty kradzieży. Oboje przyznali się do zarzucanych im czynów.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook