Powrót do listyWystawa dla miłośników fotografii i nie tylko…

Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego serdecznie zaprasza na wernisaż Macieja Kłośa, który odbędzie się 8 marca br., o godzinie 18.00. Wystawa w tomaszowskim Muzeum potrwa do 7 kwietnia i zaprezentuje m.in. Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego, Jacka Braciaka, Maksymiliana Biskupiego, Janusza Głowackiego, Pawła Królikowskiego.

Maciej Kłoś, fotografik. W latach 60. pracował w telewizji, następnie w tygodniku „Perspektywy”, a po kilku latach jako fotograf w miesięczniku „Radar”. Od 1974 był fotoreporterem w Centralnej Agencji Fotograficznej, a następnie współpracował z Deutsche Presse-Agentur i agencją Politikens w Kopenhadze. Interesuje go człowiek i natura. Współpracuje z Polską Agencją Prasową. Maciej Kłoś był wielokrotnie wyróżniany w konkursach Fotografii Prasowej i czterokrotnie został wybrany Fotoreporterem Roku CAF.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook