Powrót do listyXI Rodzinny Piknik w Liciążnej

W sobotę, 21 sierpnia 2021 r. w Liciążnej odbył się po raz jedenasty Rodzinny Piknik, którego organizatorami byli: Sołtys i Rada Sołecka Wsi Liciążna.
W tym roku piknik miał wyjątkowy charakter, podczas tego rodzinnego wydarzenia oficjalnie został oddany do użytku odcinek nowo wybudowanej drogi wojewódzkiej nr 726 prowadzący prze Liciążne. Oficjalnego otwarci dokonali: Wójt Gminy Bogdan Kącki, Poseł na Sejm RP Dariusz Klimczak, Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz Robert Pawłowski, Wiceprezes ZOW ZOSP RP w Łodzi Tadeusz Cisowski, Ks. Dr Artus Szczepanik, Sołtys Wsi Liciążna Elżbieta Bernaciak z pomocą dzieci. Po oficjalnym otwarciu drogi i przywitaniu zaproszonych gości rozpoczął się program artystyczny w którym dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Zabawa biesiadna prowadzona przez zespół Jaband trwała do późnych godzin nocnych.

    
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook