Powrót do listyXV Powiatowe Spotkanie Noworoczne

XV Powiatowe Spotkanie Noworoczne z udziałem przedstawicieli władz samorządowych powiatu, miasta Tomaszowa Mazowiecki i gmin powiatu tomaszowskiego odbyło się 09 lutego w Spale.

Tradycje powiatowych spotkań noworocznych sięgają roku 2005. To wtedy po raz pierwszy władze samorządowe miały przyjemność i okazję spotkać się z przedstawicielami wszystkich gmin powiatu tomaszowskiego.

Tradycją powiatowych spotkań noworocznych jest wyróżnienie statuetkami „Przyjaciel Powiatu” osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do kreowania pozytywnego wizerunku i promocji Ziemi Tomaszowskiej.

Głosami zarządu powiatu tomaszowskiego, laureatem statuetki (św. Antoniego z dzieciątkiem Jezus,) Przyjaciel Powiatu został:

Antoni Macierewicz w latach 2015-2018 minister obrony narodowej

płk Adam Marczak dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej

ks. parł. Henryk Kowaliński proboszcz parafii Świętej  Jadwigi Królowej

Roman Wojciechowski skrzypek urodzony w Ciebłowicach Dużych.

Dotychczas Przyjaciółmi Powiatu zostały utytułowane 76 osoby. Wśród wyróżnionych są m.in. parlamentarzyści, samorządowcy, inwestorzy i przedsiębiorcy. Laureatami statuetek są także ludzie wielkiego serca, artyści i sportowcy.  
Tegoroczne statuetki, podobnie jak te wręczone we wcześniejszych  edycjach spotkania są symbolem wdzięczności i podziękowań za wspieranie Powiatu Tomaszowskiego w codziennej działalności na rzecz naszej małej ojczyzny.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook