Powrót do listyXXXVI Turniej Burmistrza Gostynia

II Turniej Kręglarski IPOS Grand Prix Polski odbył się w dniach 18-20 stycznia 2019 roku. W turnieju rywalizowało 25 pań i aż 60 mężczyzn Bardzo dobrze wypadli w nim dwaj zawodnicy Pilicy Tomaszów Konrad Mocarski (senior) i Mateusz Goździk (junior).

W kwalifikacjach Goździk grając 609 kręgli wszedł do 18-to osobowego finału na 6 miejscu, a Mocarski 582 na 15 miejscu. W finale Mocarski grając równo nieco dołożył osiągając 584 pkt. i zajął z wynikiem łącznym (1166) 11 pozycję. Zaskakująco dobrze wypadł Goździk, który ustanawiając swój kolejny rekord życiowy na poziomie 639 kręgli z ogólnym wynikiem 1248 zajął 2 pozycję. Po dwóch turniejach Gożdzik zajmuje trzecią, a Mocarski czwartą pozycję w cyklu Grand Prix.

Następny turniej już niebawem 23-24 luty w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym zawodnikom, a wystartuje ich znacznie więcej. Reprezentację Pilicy wzmocnią również juniorki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook