Powrót do listyZ klasyką przez Polskę w Gminnym Domu Kultury w Wiadernie

24 lipca w Gminnym Domu Kultury w Wiadernie odbył się koncert muzyki klasycznej w ramach projektu „Z klasyką przez Polskę”.
Liczna widownia mogła wysłuchać Boarte Piano Trio w skład którego wchodzi trzech wybitnych muzyków: Karol Marianowski (wiolonczela), Jarosław Nadrzycki (skrzypce) i Konrad Skolarski (fortepian).
 
Z klasyką przez Polskę to projekt organizowany od 2019 roku przez Polski Impresariat Muzyczny działający w ramach Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. Cykl koncertów ma na celu dotarcie do mniejszych ośrodków – miast, miasteczek i gmin z programami muzyki klasycznej w wykonaniu uznanych wirtuozów polskiej sceny muzycznej, jak i uzdolnionych debiutantów, laureatów krajowych i zagranicznych konkursów muzycznych. Projekt powstał dzięki wsparciu wicepremiera prof. Piotra Glińskiego i jest finansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Do tej pory w trakcie dwóch sezonów odbyło się 96 koncertów w 11 województwach na terenie całego kraju.
 
 
   

(zdjęcia GDK w Wiaderne)

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook