Powrót do listyZ życia Dwunastki… BohaterOn – włącz historię!

W październiku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim „włączyli historię” poprzez realizację ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

Podjętym działaniom przyświecało hasło „pamięć – edukacja – pomoc”. Nauczyciele historii wraz ze szkolnym koordynatorem akcji, przeprowadzili lekcje o powstaniu w 11 klasach szkoły oraz w oddziale przedszkolnym Tęczowa Akademia (180 uczniów).

Klasa 2B miała zaszczyt gościć Członka Honorowego Armii Krajowej- zgrupowanie Ruczaj, nauczycielkę historii p. mgr Grażynę Grad- Skwarską, która podzieliła się swoim bogatym, pięknym doświadczeniem. Każda z lekcji zakończyła się pisaniem kartek do Powstańca – które wzruszyły do łez i już są w drodze do naszych Bohaterów.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook