Powrót do listyZa kradzież butelki wina może trafić za kraty na 5 lat

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili i zatrzymali 23-latka, który ukradł ze sklepu alkohol o wartości niecałych 5 złotych, a następnie by zatrzymać łup, użył siły fizycznej wobec pracownika sklepu. Agresor odpowie za kradzież rozbójniczą.

6 lipca 2021 roku tomaszowscy kryminalni uzyskali informację, że w połowie czerwca 2021 roku w jednym ze sklepów doszło do kradzieży rozbójniczej. Policjanci szybko ustalili lokalizację sklepu oraz pracownika ochrony interweniującego wobec sprawcy kradzieży. Z jego relacji wynikało, że mężczyzna nie płacąc wyniósł ze sklepu wino o wartości niespełna 5 złotych, a następnie by utrzymać się w jego posiadaniu, użył siły fizycznej odpychając interweniującego pracownika i uciekł. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i przystąpili do działań wykrywaczach. Jeszcze tego samego dnia dobre rozpoznanie osobowe pozwoliło na szybkie wytypowanie sprawcy i jego zatrzymanie, mimo iż od wielu miesięcy 23-letni tomaszowianin nie przebywał w miejscu zamieszkania. Mężczyzna nie krył zaskoczenia wizytą policjantów i przyznał się do przestępstwa. Usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.    

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook