Powrót do listyZatrzymany za posiadanie narkotyków

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 21-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania narkotyków. Policjanci w samochodzie oraz mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli blisko 164 gramy marihuany.

Policjanci z tomaszowskiej komendy powiatowej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację, że 21-letni mężczyzna może posiadać środki odurzające. 10 czerwca 2021 roku na terenie gminy Lubochnia funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód audi, którym podróżował 21-latek. W samochodzie policjanci znaleźli 0,35 grama marihuany. Następnie mundurowi pojechali do mieszkania mężczyzny, gdzie zabezpieczyli blisko 164 gramy tego narkotyku. Ponadto policjanci ustalili, że 21-latek uprawiał konopie w pobliskim lesie. Funkcjonariusze odnaleźli tam szesnaście doniczek z roślinami konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do tomaszowskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook