Powrót do listyZbadaj bezpłatnie płuca w programie profilaktycznym – ruszyły zapisy!

Palisz? Paliłeś? – ZAPISZ SIĘ i zbadaj swoje płuca. Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim realizuje „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”. Program realizowany jest na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Placówka zaprasza osoby w wieku 55-80 lat z terenu województwa łódzkiego, które palą, od co najmniej 30 lat, przynajmniej jedną paczkę papierosów dziennie lub palili w przeszłości i rzucili palenie najpóźniej 15 lat temu. W ramach Programu, pacjenci będą mogli skorzystać z dwóch konsultacji lekarskich (pulmonologicznej i torakochirurgicznej) oraz wykonać niskodawkowe badanie tomografem komputerowym (LDCT) klatki piersiowej (wraz z opisem). Skierowanie nie jest wymagane!

Program profilaktyczny finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego. Rejestracja pacjentów do Programu:

  • telefonicznie pod numerami telefonu: 44 786 81 00 lub 44 786 81 01, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 18:00

Realizacja Programu do końca listopada 2020 roku lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na badania.

UWAGA! W związku z epidemią COVID-19 konsultacje oraz badania prowadzone są w warunkach zaostrzonego rygoru sanitarnego. Prosimy o stosowanie środków ochrony osobistej (maseczka) oraz zastosowanie się do procedur obowiązujących na terenie poradni i szpitala. Z gór dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. 

To już czwarta edycja programu profilaktycznego, realizowanego przez tomaszowską onkologię. Poprzednio badania realizowane były w 2016, 2018, 2019 roku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook