Powrót do listyZbiórka maskotek podczas meczu Lechii z Concordią

W sobotę, 16 września o godzinie 16.00, podczas piłkarskiego meczu I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Concordią Elbląg, odbędzie się zbiórka maskotek dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Krasnoludek” w Tomaszowie Mazowieckim i przynależnych, lokalnych oddziałów Towarzystwa Przyjaciół Dzieciom. Działanie zainicjowali kibice Lechii, a do akcji dołączyli zawodnicy, trenerzy oraz sztab tomaszowskiego klubu.

Nasi kibice nie przestają nas zaskakiwać i po raz kolejny pokazują swoje zaangażowanie i wielkie serce, za co bardzo im dziękujemy! Drużyna, sztab i trenerzy również chętnie dołączą do akcji i na sobotnim meczu pojawimy się z maskotkami. Zapraszamy do wsparcia tej szczytnej inicjatywy i przyjścia na stadion w najbliższy weekend – mówi Mateusz Awdziewicz, bramkarz tomaszowskiej drużyny. 
 
Lechia Tomaszów Mazowiecki jest liderem rozgrywek III ligi. Spotkanie z drużyną Concordii Elbląg rozegra na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów, przy ul. Nowowiejskiej 9/27 w najbliższą sobotę. Początek meczu o godzinie 16.00.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook