Powrót do listyZbiórka nakrętek do „zakręconych serduszek”

Aż tyle nakrętek udało się zebrać od kiedy na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim stanęło „Zakręcone serduszko”. Cała ekipa PCAS-u skrzętnie zbiera korek do korka, by pomóc potrzebującym, ale oczywiście to zasługa tych wszystkich,którzy pamiętają, by uzbierane nakrętki wrzucić do serduszka!

Przypominamy, że serduszka na zakrętki znajdują się także przy budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy św. Antoniego 41, przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 i nr 2.

Pamiętajcie, że ta niewielka, plastikowa nakrętka ma w sobie WIELKI ŁADUNEK POMAGANIA. Serduszka zostały zakupione właśnie po to, by pomagać.

 Pieniądze ze sprzedaży uzbieranych nakrętek wspomogą zbiórkę na operację 4-letniego Gabrysia, który urodził się z rozszczepem dłoni i stóp. Aby przywrócić mu sprawność, potrzebne są operacje w warszawskim Paley European Institute, a później długa rehabilitacja… https://www.siepomaga.pl/raczka-gabrysia Dlatego liczy się każda nakrętka.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook