Powrót do listyZbiórka odpadów wielkogabarytowych

Informujemy, że pierwsza w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych w naszym mieście odbędzie się 16 kwietnia. Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego mogą również przywieźć takie odpady do siedziby firmy Eneris, przy ul. Majowej 87/89, przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 18:00. Odpady zostaną odebrane bezpłatnie. 

Odpady wielkogabarytowe stanowią nie lada problem dla osób, które chcą się ich pozbyć. Ich przechowywanie jest trudne ze względu na ich duży rozmiar, a wyniesienie ich do zwykłych pojemników na odpady nie jest możliwe. Niestety, zdarza się, że takie śmieci zostają wywożone i pozostawiane na pustych działkach, w lasach, a nawet wrzucane do rzek. Zbiórki takich odpadów odbywają się w naszym mieście dwa razy do roku, jeżeli jednak ktoś musi pozbyć się starych mebli, czy zużytych opon w innym terminie niż wyznaczony do zbirki, ma taką możliwość. Odpady zostaną odebrane bezpłatnie, warunkiem jest jednak dowiezienie odpadów na własną rękę. Każdy mieszkaniec Tomaszowa może przywieźć niepotrzebne odpady do siedziby firmy Eneris, która znajduje się przy ul. Majowej 87/89.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook