Powrót do listyZimowe wspomnienia – wystawa malarstwa w MCK Browarna

Obrazy, których tematem jest zima oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 22 lutego o godz. 14.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 16 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. Sekcja działa pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Prace prezentowane na wystawie „Zimowe wspomnienia” powstały w ostatnich trzech miesiącach w technikach akryl, olej i pastele suche.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wydarzenie poprzedzi krótki program artystyczny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook