Powrót do listyZłoty medal kajakarzy. Wśród zwycięzców tomaszowianin Czesław Pietrzyk

We włoskim Turynie w dniach od 26 lipca dp 2 sierpnia 2019 r. odbywała się Olimpiada Masters. Tomaszów Mazowiecki reprezentował w kajakarstwie Czesław Pietrzyk uczestnik zajęć kajakowych przy PCAS. Pan Czesław startując wraz z kolegami z reprezentacji w kategorii 65+ w czwórce kajakowej zdobyli złoty medal na 200 m. Na 1000 m. osada ta przypłynęła na 6 pozycji do zwycięzców tracąc zaledwie ułamki sekund. Niewiele do medali brakowało w kajakach dwójkach. Gdzie nasz zawodnik płynąc z kolegą z Sieradza zarówno na 200 m jak i na 1000 m finiszowali na 4 pozycji. Indywidualnie nasz zawodnik na 200 m był 5 a na 15 km zajął 4 miejsce.
Na co dzień zajęcia sekcji kajakowej odbywają się na przystani PCAS przy ul. PCK 10 gdzie uczestnicy zajęć przygotowują się do najważniejszych zawodów sezonu we wszystkich kategoriach wiekowych.

Błażej Wojciechowski

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook