Powrót do listyZmiany w obchodach uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną związaną z Covid-19 i nowymi rozporządzeniami uroczystość patriotyczno-religijna Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką zaplanowana na dzień 24 marca 2021 roku odbędzie się z zmienionej formule:

Program uroczystości:

– Msza Święta o godzinie 12:00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy ul. Słowackiego 13/19.

– Składanie kwiatów przy obelisku Karoliny Juszczykowskiej na skwerze Stefanii i Juliana Tuwimów przy ulicy Wschodniej według uznania przed lub po mszy.

W związku z ograniczeniami uroczystość odbędzie się bez udziału pocztów sztandarowych, przy udziale jednego przedstawiciela placówki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook