Powrót do listyZostań wolontariuszem w Punkcie Szczepień Powszechnych

Zostań wolontariuszem (osoby pełnoletnie) w Punkcie Szczepień Powszechnych, znajdującym się w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim.

Punkt czynny jest od godz. 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Chętne osoby mogą zadeklarować gotowość do pomocy w dowolnych przedziałach czasowych.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc w regulacji kolejek do gabinetów szczepień oraz obsługa informacyjna osób zgłaszających się do szczepień i pomoc w wypełnianiu kwestionariuszy wstępnego wywiadu przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.

Osoby chętne do udziału w wolontariacie mogą zgłosić swoje dane kontaktowe do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail):

• e-mailowo na adres wsp@tomaszow-maz.pl
• telefonicznie pod nr 513 365 360.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook