Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Polsat z programem Nasz nowy dom w Tomaszowie Mazowieckim

Tym razem ekipa „Naszego domu” zawitała do Tomaszowa Mazowieckiego i pomogła wyremontować dom Natalii i Dawidowi. Jednocześnie poznaliśmy dramatyczną historię tej rodziny i ogromną potrzebę pomocy, nie tylko wyremontowanego domu ale ratunku zdrowia i życia ich synka Arturka.

https://www.siepomaga.pl/artur-tomaszewski?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0IFGrHxwMMKOGsRUlSUo6VAAbsXps8HXJWkVJRqslX7hjqEeKc9kGgQzo_aem_AQhBEhhsUt0NI1BF6AMa6nWyM3_byuc4O9-LTZDGdmzeo6dveGqJFEW8LbijnRvbeF4qsY3tIvhUS7MUlhODMGjg

 

Pani Natalia i pan Dawid mają za sobą trudne dzieciństwo, dlatego marzyli o założeniu szczęśliwej rodziny. Pani Natalia wychowywała się w rodzinnym domu dziecka, z powodu alkoholizmu ojca i brakiem warunków mieszkaniowych mamy. Po uzyskaniu przez panią Natalię pełnoletności odbudowała ona swoje relację z mamą. Cztery lata temu mama pani Natalii zmarła ze względu na nowotwór szyjki macicy.

Dla rodziny najważniejszy jest dwuletni Artur, u którego wykryto nowotwór, lekarze zdiagnozowali u chłopca złośliwy nowotwór oka.

Warunki mieszkaniowe rodziny były bardzo trudne, ze starego pieca ulatniał się dym, który podrażniał chore oko chłopca. Na ścianach rozprzestrzeniała się wilgoć, co sprawiało, że mały Artur często choruje. Para gdy tylko miała wolne środki, starała się przystosowywać dom do swoich potrzeb, ale budynek wymagał gruntownych zmian. Do wymiany była elektryka, bo rodzinie przydarzył się pożar w jednym z gniazdek. Budynek był nieocieplony.
Wszystko to już poza nimi. Teraz mogą skupić się na zdrowiu synka.

 

red. Agnieszka Marczewska-Adamiec

 

*zdjęcia Telewizja Polsat

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook