Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Poszukiwane Liderki


Sieć Ariadny, to projekt realizowany przez trzy kobiety Natalię Rybarczyk-Kwiecień, Marzenę Zielińską oraz Agnieszkę Marczewska-Adamiec. Panie działają na rzecz praw kobiet, praw człowieka oraz społeczeństwa obywatelskiego. Dziewczyny otrzymały wsparcie finansowe na realizację rocznych działań mających na celu wzmocnienie i aktywizację kobiet w lokalnej społeczności. Zaczęły rekrutację, skierowaną do kobiet z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego, do projektu, w którym udział jest bezpłatny. Docelowo chcą zaangażować dziesięć lokalnych liderek z różnych środowisk.

Jeżeli jesteś zainteresowana działaniem lokalnym, widzisz że jest jakiś problem do rozwiązania na styku funkcjonowania samorządu, organizacji pozarządowych i mieszkańców ale nie wiesz jak podejść do jego rozwiązania? Dowiesz się tego biorąc udział w projekcie.
Potrzebujesz wsparcia, wymiany poglądów , doświadczeń, masz potrzebę rozwoju  i pogłębiania wiedzy. To ten projekt jest skierowany do Ciebie.


Osoby przyjęte do grupy liderek otrzymają pakiet szkoleń i warsztatów. W czasie trwania projektu będą wspólnie pracować nad zbudowaniem zespołu, który będzie się wspierał w działaniach i projektach.

Pierwsze szkolenie planowane jest już w maju. Praca nad budowaniem zespołu zacznie się od warsztatów, w których główny nacisk zostanie położony na współpracę  opartą o zaufanie i wspólne wartości. Omawiane będą kwestie związane z efektywną komunikacją, zarządzaniem relacją cel wspólny – cel indywidualny: jak sprawić by nie były sprzeczne? Jakie są konsekwencje wyboru krótko – i długofalowej perspektywy myślenia? Relacja pomiędzy działaniami operacyjnymi a strategicznymi.

W ramach projektu przeprowadzonych zostanie sześć warsztatów, podzielonych na trzy moduły. Moduł pierwszy, to budowanie efektywnego zespołu. Moduł drugi, skoncentruje się na budowaniu aktywności obywatelskiej. Aktywna kobieta na rynku pracy i w biznesie, to temat modułu trzeciego. 

Osoby zainteresowane projektem mogą zgłaszać się za pośrednictwem funpage fundacji https://www.facebook.com/fundacjaopenmindprojectspl/ lub drogą mailową omp.fundacja@gmail.com

Sieć Ariadny, to projekt realizowany w ramach Przestrzeni Kobiet Stowarzyszenia Kongresu Kobiet

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook