Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Powiatowy Bal Seniora za nami [film, zdjęcia]

Ponad stu pięćdziesięciu emerytów i rencistów bawiło się w czwartkowy wieczór w sali Janosik na zorganizowanym przez Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim Powiatowym Dniu Seniora. 

Bal Seniora był jednym z większych wydarzeń kulturalnych powiatu tomaszowskiego skierowanym do osób starszych, był też imprezą, która na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń kulturalnych i społecznych mieszkańców powiatu. Pozytywny odbiór przedsięwzięcia przez seniorów wskazuje na jej wysoką rangę, ważność i potrzebę corocznej kontynuacji. Tego typu przedsięwzięcia budują pozytywny wizerunek osób starszych jako aktywnych, zaangażowanych członków społeczeństwa, mających rzeczywisty wpływ na życie społeczne i kulturalne regionu. 

Starsi wiekiem mieszkańcy mieli możliwość zaprezentować swój twórczy potencjał, aktywność, bogate doświadczenie w atmosferze miłej zabawy i integracji. Bal seniora umożliwia budowanie pozytywnego wizerunku osób starszych jako pełnowartościowych członków społeczeństwa, którzy pragną w jednakowym stopniu korzystać z dobrodziejstwa kultury, dostępu do rozrywki i rekreacji. Inicjatywa jest również ważna i potrzebna aby w sposób godny uhonorować seniorów za ich zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego i współpracę w realizacji działań samopomocowych. 

Po raz kolejny seniorzy powiatu tomaszowskiego udowodnili, że uśmiech, dobra zabawa i miło spędzony czas nie jest zarezerwowany wyłącznie dla młodych. Prezes stowarzyszenia Maria Szczygieł odebrała podziękowania za współpracę oraz życzenia od zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. przedstawiciele władz miasta i powiatu, dyrektorzy jednostek samorządowych, partnerzy, przyjaciele.

Podczas części artystycznej wystąpił Zespół kabaretowy seniorów prowadzony przez Katarzynę Wojtaszczyk. 

Live z oficjalnej części uroczystości

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook