Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Powstanie rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych. Powiat podpisał umowę

Do końca roku ma zostać zaadoptowany na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych budynek położony na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie.

Koszt zadania, to 3 miliony 200 tysięcy złotych. Powiat Tomaszowski pozyskał w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych 3 miliony. Powierzchnia zabudowy tego budynku jest około 840 metrów kwadratowych. Kubatura 4600. Po remoncie w budynku znajdą się gabinety lekarskie, osiem pracowni – pracownie plastyczne, pracownie rękodzieła, pracownie haftu, sala do zajęć fizycznych. Planowana inwestycja jest inwestycją jednoroczną. Ma się zakończyć do końca tego roku.

30 kwietnia, w piątek w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyła się konferencja prasowa, podczas której została podpisana umowa pomiędzy powiatem tomaszowskim a wykonawcą zadania pn. „Adaptacja budynku położonego na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie Mazowieckim z przeznaczeniem na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych”.

W konferencji udział wzięli: Mariusz Węgrzynowski Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk i Marek Kubiak członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Krzysztof Tarkowski podinspektor Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków oraz właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego PagmaBud Paweł Siminiak.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook