Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pożegnanie I zastępcy komendanta policji w Tomaszowie mł.insp. Wojciecha Tatara

7 marca, w starostwie powiatowym odbyło się uroczyste pożegnanie I zastępcy komendanta policji w Tomaszowie mł.insp. Wojciecha Tatara. Wojciech Tatar, 31 lat temu przyjechał do Tomaszowa Mazowieckiego i 31 lat pełnił służbę w tomaszowskiej policji.

Mł. insp. Wojciech Tatar, I zastępca komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Mazowieckim po 31 latach zakończył policyjną służbę i odszedł na zasłużoną emeryturę.

Chcieliśmy to zrobić w taki uroczysty sposób, ponieważ wyrażamy ogromną wdzięczność i szacunek za tą służbę na rzecz mieszkańców powiatu tomaszowskiego. Pan Wojciech to wyjątkowy profesjonalista, ale też człowiek, który potrafi działać ze wszystkimi dla dobra mieszkańców i bezpieczeństwa

Mariusz Węgrzynowski, starosta tomaszowski

Słowa uznani i podziękowania za długoletnią pracę na rzecz mieszkańców powiatu tomaszowskiego nie szczędzili obecni członkowie zarządu w osobie Elżbiety Łojszczyk, Michała Czechowicza i Marka Kubiaka.

Obecny na uroczystości był również komendant tomaszowskiej policji insp. Szymon Herman, komendant podkreślił jak wielkim profesjonalistą był Wojciech Tatar, który wielokrotnie musiał wybierać, przedkładać dobro innych ludzi, nad swoje własne, prywatne sprawy.

Sam zainteresowany zaś tak odniósł się do tego o czym mówili o nim zebrany i obiecał wspierać bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Miło mi było z państwem współpracować. 31 lat temu przeprowadziłem się do Tomaszowa Mazowieckiego i 31 lat miałem zaszczyt służyć tutaj w jednostce. Poświęciłem na to sporo czasu, ale podjąłem decyzję o zakończeniu służby. Postaram się cały czas wspierać bezpieczeństwo na terenie powiatu, jak tylko będę potrafił.

I zastępcy komendanta policji w Tomaszowie mł.insp. Wojciech Tatar

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook