Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pracownicy bronią marki. Deko Smaku stawia na pracownika

Czas wesprzeć naszych miejscowych przedsiębiorców. Ten wielki, ze świata utrzyma się, nasi mogą nie przetrwać.

Wydarzenia ostatnich miesięcy pokazały, że nie wszystko jesteśmy w stanie kontrolować, a świat potrafi być nieprzewidywalny. Codzienna rutyna wychodzenia do pracy, zajmowania się przyziemnymi obowiązkami została zachwiana. Pracownicy handlu i usług to grupa ludzi, która również jest obciążona ryzykiem utraty zdrowia jeśli chodzi o zakażenia Covid-19.

Świetnym pomysłem na wsparcie swoich pracowników wykazali się właściciele lokalnej firmy Deko Smaku państwo Dębcowie. Umieścili w sklepowych witrynach imiona swoich pracowników. Na szybach sklepów przy ul. Wschodniej na pl. Kościuszki i na Bulwarach w Tomaszowie Mazowieckim widnieją własnoręczne podpisy m.in. ekspedientek, kucharzy, cukierników i piekarzy. Każde z podanych imion to osoba, nieraz rodzina, dom. Imiona pracowników i napis „My tu pracujemy” świadczy też o tym, że pracownicy stają się marką firmy a poziom zaufania pracodawców do pracowników podnosi jeszcze wyżej wartość marki w oczach konsumentów.

Naszą uwagę przyciągnęli i zainspirowali nas do pomysłu wsparcia naszych miejscowych przedsiębiorców. Jeśli zastanawiasz się, gdzie iść na zakupy. W pierwszej kolejności wybieraj nasze, lokalne sklepy. Te których właścicielami są nasi mieszkańcy. Przyłącz się do tej akcji. Musimy im pomóc. To od ich istnienia zależy przyszłość naszej miejscowej gospodarki.

Przecież doskonale wiesz, które sklepy odeślą zarobek w świat, a w których przypadkach zostanie on tutaj. Ekonomiczną siłą Tomaszowa są właśnie nasze lokalne biznesy. Dziś szczególnie czekają na Ciebie.

Wyślijcie nam szyldy (działających, miejscowych firm), w których robicie zakupy, korzystajcie z ich usług, a my stworzymy galerię z tych zdjęć i zamieścimy je na naszej stronie. W ten sposób będziemy razem wspierać tomaszowski rynek usług i handlu.

Zdjęcia wysyłajcie na e-mail: biuro@format3a.pl           

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook