Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prezes szpitala uspokaja, nie występuje zagrożenie w sprawowaniu opieki medycznej

30 kwietnia, Mirosław Kukliński były starosta tomaszowski na swoim profilu fb poinformował, że lekarskiemu konsorcjum wypowiedziano umowę. Na dowód pokazał zdjęcie wypowiedzenia oraz umieścił swoje stanowisko w tej sprawie.

2 maja, na stronie tomaszowskiego szpitala pojawiło się oświadczenie prezesa placówki dr n.med. Wiesława Chudzika, w którym zapewnia, że nie występuje zagrożenie w sprawowaniu opieki medycznej dla mieszkańców powiatu tomaszowskiego i okolic, ponadto wszyscy lekarze współpracujący obecnie w ramach konsorcjum mogą znaleźć zatrudnienie w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Wypowiedzenie umowy lekarskiemu konsorcjum podyktowane zostało, jak czytamy w oświadczeniu, dbałością o materialne i nie materialne interesy spółki. Jak czytamy dalej: analiza sytuacji wykazała, że poziom finansowania świadczeń określony w umowie zawartej z Konsorcjum Lekarzy został określony w sposób nieracjonalny.

Głos w tej sprawie, na portalu społecznościowym, zabrał prezydent miasta Marcin Witko.

Stanowiska w całej sprawie nie zajął starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski, któremu podlega tomaszowska placówka.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook